Turco Inglés Alemán Persian Arabic Ruso Francés
ÜRÜNLER
DÖVİZ KURLARI
DOLAR $
ALIŞ 4.4652 TL
SATIŞ 4.4732 TL
EURO €
ALIŞ 5.2674 TL
SATIŞ 5.2769 TL
EN ÇOK GEZİLENLER
Gold Shine - Alan Tarama Cihazları - Diğer - Dedektörler - Metal Dedektörler - Dedektör - Başkent Elektronik
Alan Tarama Cihazları Diğer Baskent_Elektronik Gold Shine
Gold Shine
Marka: Baskent_Elektronik
Fiyatı: 600 TL +KDV (%0)
600,00 TL (KDV Dahil)
Oylama:
Bookmark and Share

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Gold Shine Alan Tarama çubuklari uzun arastirmalar ve edinilmis tecrübelerden yola çikilarak hazirlanan ve hizmetinize sunulan, dogadaki degerli madenleri bulmaniza yardimci olacak bir cihazdir.

Dogaya ve kültür varliklarina ilginiz varsa, bos vakitlerinizi degerlendirebileceginiz bu hobi araci, hayallerinizi gerçeklestirmenize sizi bir adim daha yaklastiracak. Degerli madenler, bir define, bir magara yada bir su kaynagi...Dogayi kesfedeceksiniz... Gold Shine içerik olarak; arama çubuklari, sakül, yayli arama çubugu, çesitli muhtelif parçalar ve ayrica satilan frekans yayici cihazdan olusmaktadir.

Cihazimiz  temel prensip olarak yer altinda uyuyor diye nitelendirilen metallerin yaydigi frekanslara yönelerek çalismaktadir. Frekans cihazi ise; yer altina  gönderdigi uygun karakterdeki kare dalgalar vasitasiyla madenlerin daha fazla uyarilmasini sebep olmakta ve metallerin yaydigi frekanslari güçlendirmektedir. Bu bize daha güvenilir bir arama saglamaktadir.Parçalarin kurulumu ve detayli kullanim bilgileri kullanim kilavuzunda belirtilmistir.

Nasil Kullanilir?
Arama teknikleri; basit arama, örnekli arama, frekansli arama ve yayli arama olarak gruplandirilmistir. Metallerin yaydigi frekanslara göre çubuklarin aldigi sekiller Gold Shine´in temel arama prensibini olusturmaktadir.


Arama yaparken isin zor taraflarindan bir tanesi dogru bir hedef tespit edebilmek, hedef tespiti dogruysa bile bu hedefin derinligi ve büyüklügünü dogru tayin edebilmektir. Bu çubuklari alirken sadece çubuklari degil ayni zamanda uzun süren çalismalar ve ugraslar sonucu elde edilen her yerde bulamayacaginiz bu tür bilgileri de elde etmis oluyorsunuz.

Genis bir alanda arama yapmak isterseniz, frekans yayici makine ile birlikte kullanmalisiniz. Gold Shine´in ve frekans yayici makinenin detayli kullanim bilgileri ürün içerisinden çikacak olan kullanim kilavuzunda belirtilmistir.

 Bu anlatilanlara , Gold Shine´i kullandikça olusacak kendi tecrübelerinizi de ilave ederek gittikçe daha dogru tespitlere ulasacaksiniz.


http://www.dedektorcu.com

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÜRÜN VİDEOLARI

Bu Ürüne Ait Video Bulunamadı.

YORUMLAR

Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz

Başlık:  
Adı Soyad:  
E-Posta:  
Yorum:  
 

DETAYLI RESİMLER


Ptt
ÜRÜN ARAMA
SON EKLENENLER

Copyright ® 2010 Başkent 06 Tasarım Yazılım Elektronik Ltd. Şti.
Adres: İzmir Caddesi Sümer 1 Sokak No:2/9-18 Kızılay/ANKARA - Telefon: 0 (312) 232 4516 - Fax: 0 (312) 232 0397 - E-Mail: info@baskentelektronik.com