Turco Inglés Alemán Persian Arabic Ruso Francés
ÜRÜNLER
DÖVİZ KURLARI
DOLAR $
ALIŞ 4.7207 TL
SATIŞ 4.7292 TL
EURO €
ALIŞ 5.5240 TL
SATIŞ 5.5339 TL
EN ÇOK GEZİLENLER
Minelab GPX 4500 (2.başlık hediye) - Dedektörler - Define Dedektörleri - Dedektörler - Metal Dedektörler - Dedektör - Başkent Elektronik
Dedektörler Define Dedektörleri Minelab Minelab GPX 4500 (2.başlık hediye)
Minelab GPX 4500 (2.başlık hediye)
Marka: Minelab
Fiyatı: 2800 USD +KDV (%18)
15.625,28 TL (KDV Dahil)
Oylama:
Bookmark and Share

ÜRÜN AÇIKLAMASI

GPX 4500
 
GPX 4500 , yeni eklenen özellikleri ile define aramayi bugüne kadar olmadigi kadar kolaylastiriyor.Yeni SETA Teknolojisi sayesinde; daha sessiz, parazitlere karsi daha korumali ve kullanimi gerçek bir zevk.Daha önce elinize dedektör almamis olsaniz dahi, GPX 4500 sizi, otomatik ve tanimli fonksiyonlari ile bir anda dedektör eksperi yapar.Daha sessiz esik viziltisi, daha keskin hedef sinyalleri, gelistirilmis AYIRIM ve daha fazlasi. GPX 4500 en iyi ve en derin neticeyi verir.

Yeni GPX 4500 Özellikleri

Yeni TIMINGS(Zamanlamalar) - GPX 4000 kullanicilari, dedektörlerinin performanslarini her türlü zor toprak kosulunda maksimuma çikarmak için, farkli TIMING(Zamanlamalara) sahip olmanin degerini çok iyi anladilar.Iste GPX 4500’ de en zor toprak kosullari için gelistirilen 2 yeni zamanlama (TIMINGS) daha var.Enhance ve Sharp:

Enhance; Sensitive Smooth Zamanlamasina benzemekle beraber daha derin arama yapabilmekte, ufak ve büyük hedeflerde daha keskin sinyaller alinmasini saglamaktadir.

Sharp ise daha sessiz topraklarda en güçlü ve etkili toprak zamanlamasini saglar.Ayrica çok derinden gelen zayif sinyalleri de kuvvetlendirir ve belirginlestirir.

Önceden Programlanmis Arama Modlari ile telasa gerek yok.GPX 4500 önceden programlanmis arama modlari ile bir dügmeye basarak aramaya baslamanizi saglar.Genel(General), Derin(Deep), Özel(Custom) modlarinin yaninda özel teknolojiler programlanmis 4 yeni arama modu daha eklenmistir.Yüksek mineral(Hi Mineral), Yüksek Çerçöp(Hi rash), Patika(Patch),
ve Test A modu.


Yeni Fonksiyonlar:
 

* Nötr topraklarda GB(Zemin Balansi) kapatma:

Normal ve specific zemin balans fonksiyonunun yaninda,cihazin zemin balans yapmasi gerekmeyen mineralsiz topraklarda GB off (Zemin Balans Kapali) fonksiyonu ile ekstra derin arama.Bu modda,kum ve kilde çok basarili sonuçlar alinir.

* Ekran isigi: Gündüz ve gece ekrani rahat görebilmeniz için.

* Stabilizer: Bu fonksiyon kullaniciya esik viziltisi üzerinde tam bir kontrol saglar.Mineralsiz topraklarda, Stabilizer’in ayarini arttirmaniz, derinden gelen zayif sinyalleri belirgin hale getirecektir.Mineralli ve gürültülü topraklarda ise ayari düsürmeniz daha sabit bir esik viziltisi saglayacaktir.

* Hedef Sesi (Target Volume)

* Gelistirilmis Ayirim: Yüksek derecede istenmeyen çerçöp bulundugu bölgelerde,gelistirilmis ayirim fonksiyonu ile GPX 4500,degersiz metalleri kusursuz bir sekilde ayirirken derinlik kaybetmeyen tek dedektördür.Önceden programlanmis,Hi trash(Yüksek Çerçöp) moduyla ayirimda kullanim kolayligi ve mükemmeliyet saglar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÜRÜN VİDEOLARI

Bu Ürüne Ait Video Bulunamadı.

YORUMLAR

Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz

Başlık:  
Adı Soyad:  
E-Posta:  
Yorum:  
 

DETAYLI RESİMLER


Ptt
ÜRÜN ARAMA
SON EKLENENLER

Copyright ® 2010 Başkent 06 Tasarım Yazılım Elektronik Ltd. Şti.
Adres: İzmir Caddesi Sümer 1 Sokak No:2/9-18 Kızılay/ANKARA - Telefon: 0 (312) 232 4516 - Fax: 0 (312) 232 0397 - E-Mail: info@baskentelektronik.com