Turco Inglés Alemán Persian Arabic Ruso Francés
ÜRÜNLER
DÖVİZ KURLARI
DOLAR $
ALIŞ 4.0848 TL
SATIŞ 4.0922 TL
EURO €
ALIŞ 4.9862 TL
SATIŞ 4.9952 TL
EN ÇOK GEZİLENLER
Rover C Bilgisayar Hediyeli!!! - Toprak Altı Radar - OKM - Dedektörler - Metal Dedektörler - Dedektör - Başkent Elektronik
Toprak Altı Radar OKM  OKM Rover C Bilgisayar Hediyeli!!!
Rover C Bilgisayar Hediyeli!!!
Marka: OKM
Fiyatı: 6100 EURO +KDV (%18)
35.955,45 TL (KDV Dahil)
Oylama:
Bookmark and Share

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Rover C, hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir elektromanyetik impuls yöntemini esas almaktadir. Böylece alet çok fakli yapilari tanimlayabilmektedir. Bunlar arasinda tabaka olusumu, yer alti su seviyesi, kaviteler ve mezar odalari gibi dogal olusumlari veya borular, depolar, sandiklar ve benzeri objeleri sayabiliriz.

Rover C, 2m derinlige inebilen bir manyeto metrenin yani sira 18m derinlige kadar zeminde bulunan objelerin yerini tespit edilmesini mümkün kilan bir radara sahiptir. Ayrica alet entegre jeo-elektrige sahiptir. Alet, 10cm x 10cm büyüklükteki objeleri 30 cm´lik bir derinlikten itibaren tespit edebilmektedir.

Ancak kesin sekilleri tanimlayabilmek için kullanici ölçüm esnasinda çok titiz hareket etmelidir. Buna karsin alet düzensiz arazilerdeki kullanim için son derece uygundur.

Mikro islemci tarafindan kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalamasi, derinlik ölçümleri ve bilgi kayitlari otomatik olarak gerçeklestirilmektedir. Degerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapilabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.Mikro islemci tarafindan kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalamasi, derinlik ölçümleri ve bilgi kayitlari otomatik olarak gerçeklestirilmektedir. Degerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapilabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.

 
 

-18metre derinlik
-Bluetooth vasitasiyla görüntüleri es zamanli olarak Laptop veya PC?ye aktarim
-Hafizaya kayit fonksiyonu
-Opsiyonel Super Sensor ile derinligi 25metreye çikarabilir,görüntü çözünürlügünü arttirabilir,metal ayirim yapabilirsiniz.
-Manyetometre
-3 boyutlu yazilim
-Metal ayirim fonksiyonu

 
 
Azami Ölçüm Derinligi 18 m
Isletim Gerilimi 12 V
Toplam Ölçü 170 x 200 x 65 mm
Agirlik 1400 g
Frekans Alani 9.35 Mhz
 
Üretici firma Alman OKM verilerine göre
 
Baskent Elektronik tüm ürünlerdeki teknik özellikleri ve aksesuarlari degistirme hakkini sakli tutar.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

ÜRÜN VİDEOLARI

Bu Ürüne Ait Video Bulunamadı.

YORUMLAR

Bu Ürüne Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz

Başlık:  
Adı Soyad:  
E-Posta:  
Yorum:  
 

DETAYLI RESİMLER


Ptt
ÜRÜN ARAMA
SON EKLENENLER

Copyright ® 2010 Başkent 06 Tasarım Yazılım Elektronik Ltd. Şti.
Adres: İzmir Caddesi Sümer 1 Sokak No:2/9-18 Kızılay/ANKARA - Telefon: 0 (312) 232 4516 - Fax: 0 (312) 232 0397 - E-Mail: info@baskentelektronik.com